royaltiti logo
09121184030
صفحه‌اصلی
جستجو‌ملک
بلاگ
طرح هادی

خرید ویلا در نوشهر:

خرید ویلا در نوشهر، مصداق بارزی از ضرب‌المثل مثل معروف با یک تیر چند نشان زدن است!

املاک و مستغلات
قیمت
متراژ
اتاق-سرویس
نوع ملک
مطالب مرتبط

خرید ویلا در نوشهر، مصداق بارزی از ضرب‌المثل مثل معروف با یک تیر چند نشان زدن است!

میزان تقاضا برای سرمایه‌گذاری در شمال و مخصوصاً خرید ویلا در این خطه طی سال‌های اخیر با رشد چشمگیری مواجه بوده است. البته این موضوع، صرفاً به چند سال اخیر محدود نمی‌شود و شهرهای شمالی، همواره مقاصد جذابی برای سرمایه‌گذاری بوده‌اند. بااین‌حال، بنا به دلایلی مثل افزایش قیمت املاک شاهد تسریع معنادارِ این روند هستیم.

سرمایه‌گذاری در همه شهرهای شمالی می‌تواند ایده خوبی باشد. ولی شهرهایی وجود دارند که تقاضا برای خرید ملک در آن‌ها همواره بالاتر است. شهر زیبا و ساحلی نوشهر در استان مازندران یکی از همین شهرهاست. شهری که به‌واسطه موقعیت گردشگری و آب‌وهوای کم‌نظیرش، در تیررس سرمایه‌گذاران سایر شهرها قرار دارد. سرمایه‌گذارانی که بسیاری از آن‌ها مترصد یافتن فرصتی مناسب برای خرید ویلا در نوشهر هستند. تخصص آژانس املاک رویال تی تی، معرفی فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در نوشهر به شما عزیزان است.

 

خرید ویلا های ساحلی و جنگلی در نوشهر

 

چالش‌های خرید ویلا در نوشهر

خرید ویلا در نوشهر همواره یکی از گزینه‌های پیشنهادیِ رویال تی تی برای سرمایه‌گذاری در مازندران می‌باشد. البته مطمئناً گزینه‌های سرمایه‌گذاری دیگری هم وجود دارند. گزینه‌هایی که کم نیستند و درعین‌حال می‌توانند یک هدف سرمایه‌گذاری ایده‌آل باشند. بااین‌حال حکایت شهرهایی مثل نوشهر با شهرهای دیگر کمی تفاوت دارد. به‌طور کلی خرید ملک در شهرهای ساحلی با بازده سرمایه‌گذاری بیشتری همراه است. درنتیجه شهرهایی مثل نوشهر چه از حیث اقتصادی و چه از نظر تفریحی، گزینه‌های مطلوب‌تری تلقی می‌شوند.

با وجود همه جذابیت‌ها و مزایای سرمایه‌گذاری در نوشهر (که جلوتر به آن‌ها می‌پردازیم) نباید از چالش‌های این کار غافل شویم. چالش‌هایی که هر کدام می‌توانند فرایند خرید ویلا را سخت نموده یا خریداران را با مشکلات غیرمنتظره روبرو کنند. از این رو همواره توصیه می‌شود که قبل از مبادرت به سرمایه‌گذاری، با متخصصین امر مشورت کنید. رویال تی تی در عبور از چالش‌های خرید ملک در نوشهر همراه مطمئن شما عزیزان است.

خرید ویلا در نوشهر سه چالش عمده وجود دارد:

  • محدودیت در انتخاب گزینه‌های مناسب

  •  گران بودن

  •  کلاه‌برداری

به نظر می‌رسد که این سه چالش، ریسک سرمایه‌گذاری در نوشهر را شدیداً بالا می‌برند. ولی دانش و تجربه مشاوران رویال تی تی به شما کمک می‌کند تا در هر شرایطی انتخاب مناسبی داشته باشید.

مزایای خرید ویلا در نوشهر

تب خرید ویلا در نوشهر و رقابت داغی که بر سر آن در جریان است، دلایل زیادی دارد. درواقع همان‌طور که گفتیم انجام این کار درست مثل آن است که با یک تیر چند نشان بزنید. خرید ملک در شمال و شهری مثل نوشهر از هر جنبه‌ای یک استراتژی برنده است که منافع زیادی عایدتان می‌کند. البته مشروط به اینکه با آگاهی و چشمان باز سرمایه‌گذاری کنید. اِشرافی که جز از طریق مشورت با افراد مطلع و صدالبته معتمد و خوش‌نام حاصل نخواهد شد.

با پرتاب تیرِ خرید ویلا در نوشهر می‌توانید به‌طور هم‌زمان 3 هدف اقتصادی را نشانه بگیرید:

  • حفظ ارزش پول

  • سرمایه‌گذاری بلندمدت

  • ایجاد منبع درآمد

 

خرید ویلا های قیمت مناسب در نوشهر

 

بهترین شهرک های نوشهر

شهرک ساحلی دریابیشه که در منطقه ونوش نوشهر واقع شده است، یکی از پنج شهرک بزرگ و معتبر استان مازندران می‌باشد که بین پارک جنگلی سیسنگان و شهر رویان قرار دارد. این شهرک در جنوب جاده اصلی از نوشهر به رویان قرار گرفته است، اما دارای مناطق ساحلی و ساحل اختصاصی است که توسط یک زیرگذر که در داخل شهرک وجود دارد، امکان دسترسی به ساحل را برای ساکنان شهرک فراهم می‌کند. مساحت مشاعات ساحلی این شهرک حدود ۱۲ هزار متر مربع است.

شهرک دریابیشه یکی از باستانی‌ترین و قدیمی‌ترین شهرک‌های مازندران می‌باشد که در سال ۱۳۵۱ تأسیس شده و مساحتی بالغ بر ۸۰ هکتار دارد. از این مساحت حدود ۱۵ هکتار به مشاعات شهرک اختصاص داده شده است که شامل ۶۰۰۰ متر مربع مشاعات ورزشی، خیابان‌های مخصوص پیاده‌روی و خیابان‌های داخلی شهرک می‌شود. برای اطلاعات بیشتر از شهرک دریا بیشه کلیک کنید . 

شهرک دریابیشه

 

آژانس املاک رویال تی تی؛ مرجع معتبر خرید ویلا در نوشهر

آژانس املاک رویال تی تی مجموعه‌ای متشکل از متخصصان حوزه املاک در شمال است که خدمات متنوعی را در این زمینه ارائه می‌دهد.

گفتیم که یکی از الزامات انتخاب مناسب مِلک در شمال، بهره‌گیری از راهنمایی و مشاوره‌های کارشناسی است. مشاوره‌هایی که شناساییِ بهترین گزینه‌های خرید ویلا در نوشهر و شهرهای شمالی دیگر را امکان‌پذیر می‌سازد. نظر به اهمیت این موضوع، یکی از مهم‌ترین خدمات رویال تی تی ارائه مشاوره‌های تخصصی است. کارشناسان باتجربه ما هر آنچه از اطلاعات مفید را که برای خرید ملک در نوشهر به آن نیاز دارید با شما به اشتراک می‌گذارند. این خدمات مشاوره‌ای صرفاً به حوزه خرید ملک در شمال محدود نبوده و اموری مثل فروش، رهن و اجاره و همین‌طور پیش‌خرید را نیز شامل می‌شود.

ما در کنار خدمات مشاوره‌ایِ مِلکی و حقوقی تلاش کرده‌ایم تا وب‌سایت رویال تی تی را به یک پایگاه اطلاعاتی جامع تبدیل کنیم. پایگاهی که فهرست متنوعی از ویلاهای استاندارد را همراه با تصاویر و اطلاعات مربوط به آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد.

فرقی نمی‌کند بودجه شما برای خرید ویلا در نوشهر چقدر باشد. فرقی ندارد که با چه هدفی می‌خواهید این کار را انجام دهید. آنچه درنهایت اهمیت دارد این است که با سرمایه فعلی، بهترین معامله ممکن را انجام دهید. هدفی که تحقق آن با استفاده از خدمات آژانس املاک رویال تی تی آسان‌تر می‌شود. ما اثبات این ادعا در عمل و جلب رضایت شما به‌واسطه‌ی آن را افتخار خود می‌دانیم.