royaltiti logo
09121184030
صفحه‌اصلی
جستجو‌ملک
خدمات
علاقه‌مندی‌ها

خرید ویلا در نور:

حساب شهرهایی مثل نور کمی متفاوت است. نور در فهرست بهترین شهرهای مازندران برای خرید ویلا حضور ثابتی دارد و به همین سبب، یک گزینه عالی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

املاک و مستغلات
قیمت
متراژ
اتاق-سرویس
نوع ملک
مطالب مرتبط

امروز تقاضا برای سرمایه‌گذاری در استان‌های شمالی به شکل محسوسی افزایش یافته است. این سرمایه‌گذاری به اَشکال مختلفی انجام می‌شود که خرید ویلا یکی از رایج‌ترین آن‌هاست. وقتی بحث خرید ویلا در مازندران به میان بیاید، انتخاب شهر به موضوع مهمی تبدیل می‌شود. تردیدی نیست که هر کدام از شهرهای استان مازندران، جاذبه‌ها و زیبایی‌های خاص خودشان را دارند. ولی همواره و بنا به دلایلی، حساب شهرهایی مثل نور کمی متفاوت است. نور در فهرست بهترین شهرهای مازندران برای خرید ویلا حضور ثابتی دارد و به همین سبب، یک گزینه عالی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

آیا شما هم به خرید ویلا در نور فکر می‌کنید؟ اگر این‌طور است قطعاً روی گزینه درستی دست گذاشته‌اید. بااین‌حال خرید ویلا، مستلزم سنجش جوانب مختلف است و برای یک ارزیابی درست به کمک افراد راه‌بلد نیاز دارید. مشاوران آژانس املاک رویال تی تی با سال‌ها تجربه، صفر تا صد مسیر را با شما همراهی می‌کنند.

 

خرید ویلا با بهترین قیمت و ضمانت در نور

 

چرا بازار خرید ویلا در نور داغ است؟

خرید ویلا در هر کدام از شهرهای استان مازندران یک سرمایه‌گذاری مطمئن است. ولی همان‌طور که گفتیم شهرهایی مانند نور، گزینه‌های جذاب‌تری برای اکثر سرمایه‌گذاری هستند. برخورداری از جاذبه‌های گردشگری متعدد و مختصات جغرافیایی خاص از مهم‌ترین دلایل این امر محسوب می‌شوند.

قیمت ویلا در نور

وقتی تصمیمتان را برای خرید ویلا در نور می‌گیرید، نکات مهمی وجود دارند که باید آن‌ها را مدنظر قرار دهید.

قیمت ویلا در نور احتمالاً اولین موضوعی خواهد بود که ذهنتان را درگیر می‌کند. ابتدا باید بدانید که حدوداً چه بودجه‌ای را برای خرید ویلا در نظر گرفته‌اید؟ و سؤال مهم‌تر اینکه چطور می‌توان با بودجه فعلی، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کرد؟

خرید ویلا در نور با قیمت بیش از گران یا بیش‌ازحد ارزان ایده منطقی و مناسبی نیست. قیمت برخی ویلاها در نور به شکلی غیرمنطقی بالاست. این ویلاها معمولاً از کیفیت و امکانات مناسبی برخوردار هستند. بااین‌حال هیچ خریداری دوست ندارد که بیش از ارزش واقعی یک ملک برای خرید آن هزینه کند. مشاوران املاک رویال تی تی با ارزش‌گذاری کارشناسی به شما کمک می‌کنند تا به اندازه ارزش واقعی یک ویلا برای خرید آن پول بپردازید.

 

خرید ویلا های ساحلی در نور

 

بهترین شهرک های شهر نور

منطقه‌ای که شهرک فردوس در آن قرار دارد، در یکی از بهترین موقعیت‌های استان مازندران و در شهر گردشگری نور قرار دارد. این شهرک هم‌زمان دسترسی به دو موقعیت جغرافیایی برجسته دارد؛ یک سمت آن به سواحل دریای خزر و سمت دیگر به جنگل‌های سبز و زیبای نور می‌نگرد.

در فصل‌های تابستان و بهار، بسیاری از افراد به دنبال خرید ویلا در مناطق شمالی هستند. ویلای‌های موجود در شهر نور بهترین انتخاب برای خرید و حتی سرمایه‌گذاری مناسب محسوب می‌شوند. به عنوان مشاورین مجموعه زویال تی تی ، ما به خریداران محترم، خرید ویلا در شهرک فردوس را به عنوان یکی از گزینه‌های برتر پیشنهاد می‌دهیم. برای اطلاعات بیشتر از شهرک زیبای فردوس کلیک کنید .

 

blog image

 

شهرک ساحلی ایزدشهر از معروف‌ترین شهرک‌های قدیمی منطقه در استان مازندران است. این شهرک، در دوازده کیلومتری شهرستان نور و بین دو شهر محمود آباد و شهر نور قرار دارد. شهرک در زمینی به مساحت ۳۸ هکتار احداث شده است. این منطقه از زیباترین مقاصد تفریحی و گردشگری برای مسافرت است. شهرک زیبای ایزدشهر، دارای ۵ بلوک واحد مسکونی است. در آن ۴۱۳ قطعه ویلا به صورت همکف و دوبلکس و ۳۵۹ واحد آپارتمان بنا شده است.

این شهرک از سمت شمال به ساحل زیبای دریای خزر و از سمت جنوب به جاده کناره محمود آباد به طرف نوشهر می‌رسد. از سمت شرق به خیابان ۱۰ متری کوی ایزدشهر و از سمت غرب به جمعیت مسکونی ایزدشهر و جاده جنب خیابان منتهی به مجتمع آرامشهر مشرف می‌شود. از سمت ایزدشهر به طرف جاده جنگلی چمستان که حرکت کنید، پس از طی مسافت حدود سه کیلومتر در جاده محمود آباد به ورودی شهرک ساحلی می‌رسید. این مسیر حدود ۳۰ دقیقه زمان برای رانندگی لازم دارد.

برای اطلاعات بیشتر از شهزک زیبای ایزد شهر کلیک کنید . 

 

blog image

با رویال تی تی، سریع و مطمئن برای خرید ویلا در نور اقدام کنید

اگر برای خرید ویلا در نور جدی هستید، توصیه می‌شود سریع‌تر وارد عمل شوید. عدم ثبات بازار و افزایش مستمر قیمت ویلا تهدیدی جدی برای عملی کردن تصمیم بزرگ شماست. وقوع یک جهش قیمت ناگهانی می‌تواند باعث شود که فرصت مالکیت یک ویلای مناسب با بودجه فعلی از دست برود.

از سوی دیگر، دقت و هشیاری در خرید نباید قربانی سرعت عمل و شتاب‌زدگی شود. اینجاست که اهمیت مشورت با افراد آگاه در حوزه خرید ملک در شمال بیش از قبل آشکار می‌گردد. ما در آژانس املاک رویال تی تی جمعی از بهترین مشاوران املاک را گرد هم آورده‌ایم تا در مسیر خرید ویلا در نور، همراه مطمئن شما باشند.

رویال تی تی با آگاهی از بودجه مورد نظر شما برای خرید ویلا در مازندران، بهترین گزینه‌های خرید را به شما معرفی می‌کنند. گزینه‌هایی که در عین تناسب با بودجه موردنظر، به معنای واقعی کلمه ارزش خرید داشته باشند. در فهرست پیشنهادی رویال تی تی از ویلاهای مسئله‌دار که بررسی آن‌ها نتیجه‌ای جز اتلاف زمان ندارد، خبری نیست. ما تلاش می‌کنیم تا سرراست‌ترین، سریع‌ترین و درعین‌حال مطمئن‌ترین راه‌های ممکن را برای خرید ویلا به شما نشان دهیم.

ناگفته پیداست که تجربه و اِشراف، دو لازمه‌ی مشاوره خرید ویلا در شمال هستند؛ ولی آنچه رویال تی تی را متمایز می‌کند تعهد به حفظ منافع مشتریان گرامی و صداقت در ارائه اطلاعات درست به آن‌هاست.